blog

De nieuwe logomaker van FreeLogoDesign
Tools

De nieuwe logomaker van FreeLogoDesign

Het team van FreeLogoDesign werkt hard om je een logomaker te bieden die makkelijk en snel te gebruiken is. Er is een goede reden dat wij een van de meest gebruikte logomakers ter wereld zijn! We werken nu al enkele weken aan een gloednieuwe en vereenvoudigde logomaker. We hebben rekening gehouden met veel van jullie opmerkingen en denken dat we aan veel van jullie wensen tegemoet kunnen komen. Laat ons je voorstellen aan de nieuwe logomaker van FreeLogoDesign!

Het FreeLogoDesign-account

De grootste verandering aan de nieuwe logomaker van FreeLogoDesign is het feit dat je nu zelf een account kunt aanmaken. Je kunt dus aan je logo beginnen te werken en later terugkomen. Je kunt alle logo's die je met onze logomaker hebt gemaakt op één plek vinden, of ze nu een hoge of een lage resolutie hebben, en ze downloaden als dat nodig is. Dit maakt het makkelijker om je gratis logo te gebruiken en te beslissen of je, bijvoorbeeld, vector-gebaseerde hoge-resolutie bestanden wilt voor zakelijk gebruik. Je kunt ook besluiten om add-ons te kopen voor social media-pagina's of zwart-wit versies als je ziet dat je die nodig hebt.

FreeLogoDesign New Account
Le compte FreeLogoDesign

Een account aanmaken is eenvoudig. Op de website van FreeLogoDesign klik je rechtsboven op de knop Een account aanmaken. Het enige wat je hoeft te doen is je naam, e-mailadres en een wachtwoord in te voeren. Het is niet ingewikkelder dan dat.


Een nieuw creatief proces

Wij hebben van de komst van de nieuwe logomaker gebruik gemaakt om het creatieproces van je logo te veranderen. Op de startpagina vindt je de logosjablonen en het veld om de naam van je bedrijf in te voeren. Wanneer je echter op Start of Mijn logo maken klikt, kom je op een nieuwe pagina waar verschillende soorten logo's en categorieën worden gepresenteerd. Zo kun je verschillende opties bekijken en degene vinden die het best aan je behoeften voldoet met slechts een paar klikken. We hebben meer dan 30 verschillende categorieën , waaronder Dieren, Bouw, Onderwijs, Religie en Ontroerend goed.

FreeLogoDesign New Editor
Le nouvel éditeur de FreeLogoDesign

Je kunt er ook voor kiezen om zonder sjabloon te beginnen als je precies weet wat voor logo je wilt.

 

Een nieuwe, gebruiksvriendelijkere logomaker

Zodra je een sjabloon hebt gekozen, heb je toegang tot onze nieuwe en verbeterde logomaker. Deze is nog eenvoudiger en gebruiksvriendelijker. De optie om tekst, een pictogram, een vorm of een logo toe te voegen staan nu aan de linkerkant. Wanneer je op een van deze toevoegingen klikt, zal een aangepaste maker je helpen het perfecte pictogram, vorm of logo voor je te vinden. Wanneer je vervolgens op een onderdeel van je logo in creatie klikt (tekst of pictogram), verschijnt rechts een aangepaste maker die je laat zien wat je allemaal kunt doen. 

Als je bijvoorbeeld op de tekst klikt, kunt je in de rechtermaker de tekst, het lettertype, de kleur, de uitlijning en de spatiëring wijzigen. Ook hebben we het zoeken naar het perfecte lettertype voor je logo vereenvoudigd. Eigenlijk, wanneer je klikt op je lettertype in de juiste maker, vindt je verschillende categorieën van lettertype: Modern,Book of Tales, Poster, Manuscript, Futurist, en Rounded. Het zal mogelijk zijn om verschillende lettertypes te zien en te proveren onder elk van de categorieën en om de naam van het lettertype te kennen zodat je het kan hergebruiken voor andere visuals. We hebben ook van de gelegenheid gebruik gemaakt om het aantal beschikbare lettertypes uit te breiden. Inderdaad, we hebben er nu meer dan 300! Wij zijn er zeker van dat je een lettertype zult vinden dat aan je eisen voldoet wanneer je een logo maakt op onze verbeterde logomaker.

FreeLogoDesign New Functionnalities
Les nouvelles fonctionnalités de FreeLogoDesign


Nog een geweldige toevoeging, je kunt nu de verschillende elementen van je logo uitlijnen. Wanneer je een pictogram of tekst verplaatst, verschijnen en aanpassingslijnen om je te helpen de elementen correct uit te lijnen. Je hebt ook toegang tot de nieuwe hulpmiddelen voor het maken van logo's. Onderaan kun je een raster of een liniaal activeren om je te helpen de verschillende elementen van je logo correct te plaatsen.


Meer logosjablonen

Om je te helpen het logo van je dromen te maken, heeft het team van FreeLogoDesign gebruik gemaakt van de komst van de nieuwe maker om logosjablonen toe te voegen. We hebben er meer dan 2000 en ze voldoen aan verschillende behoeften (een logo voor je bedrijf, restaurant, blog, sportteam, enz.) Deze logo's zijn gemaakt door ons team van grafisch ontwerpers, en ze hebben ervoor gezorgd om sjablonen van hoge kwaliteit te maken die je zullen inspireren. Ze hebben ook de FLD-logomaker gebruikt om ze te maken, zodat jij zelf net zulke mooie logos's kunt maken met FreeLogoDesign! Ons team voegt ook regelmatig wat toe. Als je op zoek bent naar nieuwe ideeën of niet weet waar te beginnen, kun je onze logosjablonen bekijken op onze logo ideeën-pagina.

Nieuwe add-ons en een premium pakket

We hebben ook hard gewerkt om aan nieuwe relevante add-ons en een premium pakket om beter aan je behoeften te voldoen. Het is nu namelijk mogelijk om visitekaartjes en en e-mailhandtekeningen te maken met het logo dat je met FreeLogoDesign hebt gemaakt! Het is relevant als je geloofwaardigheid van je bedrijf wilt verhogen. Om deze add-ons te krijgen, heb je twee opties. Je kunt kiezen voor het hoge-resolutiepakket en deze toevoegen aan je winkelwagen of je kunt kiezen voor ons Premium pakket. Inderdaad, ons premium pakket bevat alles wat FreeLogoDesign biedt tegen een zeer concurrerende prijs: PNG, PDF, JPG, en vector SVG-bestanden, toegang tot de makers van visitekaartjes en e-mailhandtekeningen, en zelfs een op maat gemaakte merkgids.

Tot slot hopen we dat onze nieuwe maker in staat zal zijn om aan je behoeften te voldoen en je zal helpen om nog gemakkelijker mooie logo's te maken. Aarzel niet om contact op te nemen met onze klantenservice indien nodig, het is dankzij jullie feedback dat wij onze producten kunnen verbeteren. Veel plezier met het maken!

 

Maak vandaag nog je nieuwe logo!


 

Vind meer tips en tricks op onze blog

De geschiedenis en betekenis van het Red Bull-logo
De geschiedenis en betekenis van het Red Bull-logo
lees meer
De geschiedenis en betekenis van het Red Bull-logo
De geschiedenis en betekenis van het Tesla-logo
De geschiedenis en betekenis van het Tesla-logo
lees meer
De geschiedenis en betekenis van het Tesla-logo
De geschiedenis van het YouTube-logo
De geschiedenis van het YouTube-logo
lees meer
De geschiedenis van het YouTube-logo

Wacht Niet. Maak Jouw Eigen Logo Gratis Online

Krijg de tools die nodig zijn om je online presence te verbeteren. Ontwerp je eigen logo vandaag met onze gratis, online logomaker. Probeer onze gratis logo-generator om je eigen gepersonaliseerde logo te maken.
Mijn logo creëren